Sunucu İnternet Bilişim Hizmetleri

Türkiye Sunucu İnternet Hizmetleri 2002 yılında çözümler üretmeye başlamış ve bu dönemde Türkiye’deki sayılı Hosting Hizmeti sunan firmalar içerisinde yer almıştır. Hızı ve  hizmet kalitesi ile  siz müşterilerin güvenini kazanarak farkını ortaya koymuştur. Sizlerden gelen bu güven ve destek sayesinde Haziran 2007 tarihinde İstanbul merkezli alt yapısını kurmuştur. Hosting hizmetlerinin yanı sıra Sunucu Kiralama ve Barındırma, Server Yönetim ve İzleme, Web Tasarımı , Google Hizmetleri (Seo ve Arama Motoru Optimazisyonu) ,  SMS Hizmetleri ayrıca Kurs Eğitimi vermeye başlamıştır. 2008 yılı itibari ile resmi olarak Türkiye Sunucu İnternet Hizmetleri olarak isim değişikliğini yapmış faaliyetlerine devam etmektedir..
Yıllardır “müşteri memnuniyetini ön planda tutmak”  ilkesi olup  kaliteyi düşük maliyetler ile sizlere sunarak çözümler üretiyor. Bu sayede çok geniş bir kesime ulaşma imkanı buluyor. Portföyünün  büyük bir kısmını Web Tasarımcıları ve Web Hosting Firmalarından oluşturan kuruluş Firmaların da kendi müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet vermelerine olanak sağlıyor.
İstanbul' daki Data Center' da yurt içi kullanıcı erişiminde sahip olduğu kalite ve hızı sayesinde yüksek performans sağlamaktadır. Aynı zamanda En gelişmiş İşletim Sistemlerinden Microsoft Windows Server ve Linux , platformları üzerinden web sitelerinizi yayınlamaktadır.
Türkçe içeriğe sahip web sitelerine erişmek için, Amerika'ya ya da herhangi yabancı ülkeye gitmek yerine Türkiye'de yerleşik ve yüksek performanslı bir alt yapıyı kullanmanın daha mantıklı olduğu görüşündeyiz. Yeni yapacağımız projelerimizle Türkiye'de birçok ilke imza atmayı hedefleyerek sizlere en iyi hizmeti düşük maliyetlere sağlamakta, profesyonel ve aktif kadrosuyla size her zaman en uygun çözümleri sunmaktadır. Bunun günün her saatinde gerek telefon yada mail aracılığı ile teknik desteklerini aksatmadan alan Türkiye Sunucu İnternet Hizmetleri müşterileri kaliteli hizmetin ve kendilerine gösterilen ayrıcalığın farkına vararak büyük güven içerisinde hizmetlerini almaktadırlar.
Alan adı kayıt işlemlerinde dünyanın en çok tercih edilen, hizmet seçenekleri ve alan adı kaydının tüm avantajlarını sunan ve gerek bayilik gerekse son kullanıcı işlemlerinde Türkçe paneli ile kolay anlaşılır ve hızlı işlem yaptıran Reseller Club ile çalışmaktayız.
Linux sunucularımızın tamamında Türkiye'de pek çok firmanın kullanmadığı, Hosting Kontrol Panelleri içerisinde 1 numaraya oturmuş Yedekleme, DNS, ve Hız konusunda en iyi olan CPanel, Windows sunucularımızda ise yine tüm Windows Sunucu Kullanıcılarının en çok tercih ettiği kontrol paneli olan Plesk Kontrol Panelleri kullanılmaktadır. Talep edildiği takdirde ek ücret ile Mail Sunucumuz Web Sunucumuzdan ayrı olarak kullanılmakta ve bu ayrı kullanım da performansı  arttırmaktadır.

Rasyonel Çözümlerimiz İçin


Bize Ulaşın